+420 602 440 000

Ani COVID nás nezastaví

18.3. 2021

I v této nelehké době jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli vybrat vozidlo podle Vašich potřeb.


U NÁS JSOU PODMÍNKY STÁLE STEJNÉ!

Překonali jste současnou komplikovanou situaci a potřebujete rozšířit či modernizovat Váš vozový park? Nebo jste začínající dopravce a potřebujete do začátku spolehlivé vozidlo, které Vás nenechá ve štichu?

 1.png Meiller.JPG kogel - rada.JPG

Pak jste se možná setkali se stále se zpřísňujícími požadavky a podmínkami bankovních institucí a leasingových společností, které jsou zapříčiněny stávající nestabilní situací na českém i zahraničním trhu:

- vysoké akontace v řádech desítek procent,

- vysoké obraty i v této nelehké době,

- nejrůznější druhy zajištění - směnky na nesmyslné částky, zástavy nemovitostí, ručení třetích osob...

- byrokracie.

Těchto překážek se u nás bát nemusíte. Od nás odjíždí všichni zákazníci spokojeni, a proto se k nám opakovaně vrací, což je naše krédo "vracející se spokojený zákazník".

Jsme připraveni uspokojit Vaše veškeré požadavky i v této pro všechny nelehké době, abyste odjížděli spokojeni a nemuseli se ničeho obávat. K dispozici máme širokou nabídku nákladních, užitkových i osobních vozidel a jsme přesvědčeni, že si u nás každý vybere tu správnou kombinaci. Pokud byste si přesto to pravé nevybrali, jsme připraveni pro Vás Vaše ideální vozidlo zajistit v co nejkratší době za co nejvýhodnějších podmínek. 

U nás si vozidlo můžete:

- pronajmout,

- koupit,

- pronajmout a potom koupit. 

Máte-li dotazy, neváhejte nás kontaktovat nebo si přijeďte vybrat sami, rádi Vás uvidíme.